jaki kredyt jest najbardziej oplacalny

jaki kredyt jest najbardziej oplacalny

Fender Bender Primer

Wprowadzenie

Austin może mieć intensywny ruch i nasz obszar ma kilka złych incydentów auto na co dzień. Wiele innych drobnych wypadków zdarza i nie sprawiają, że wieczorne wiadomości – „. Fender Benders” tzw Przygotowywana do wypadku samochodowym pomoże. Wiedząc, co jest prawnie wymagane na miejscu wypadku jest ważne. Listę swoich krokach po wypadku dostaje roszczeń Proces rozpoczęte i głowy wszystkie strony do sprawiedliwego rozmiar.

Bad Wypadek – Call for Help: 9-1-1

Każdy wypadek z urazami, blokując ruch pojazdów lub udziałem, które będą musiały być holowany jest poza poziomem „drobną stłuczkę” i trzeba zadzwonić 9-1-1, aby uzyskać pomoc. Ten artykuł zawiera pomocne wskazówki, ale przygotowania i zły wypadku wykracza poza zakres tego, co jest przedstawione. Dla większości drobnych wypadków, policja nie przyjdzie i jesteś na własną rękę.

Przygotuj się na Fender Bender

Oto lista rzeczy, które powinieneś mieć w schowku w razie wypadku:

1. Pióro i papier

2. Auto Wypadek pamflet (często dostępne u agenta ubezpieczeniowego)

3. Jednorazowy aparat fotograficzny (lub telefon komórkowy z funkcją kamery)

4. Aktualny dowód ubezpieczenia

Co robić na miejscu wypadku

Spokój – Każdy przypadek będzie wyjątkowy i nieplanowane zdarzenia. Emocje mogą być „hot”, ale utrzymać się rozsądne i cywilnej z innymi osobami zaangażowanymi. Ty i inni kierowcy teraz trzeba przejść przez proces razem. Złość nie pomoże.

Bądź bezpieczny – Nie ryzykuj trafiony być inne pojazdy. Prawo wymaga, aby przenieść w bezpieczne miejsce jak najbliżej do miejsca wypadku i jeśli to możliwe, unikać utrudniania ruchu. Sąsiedni ramię droga lub pobliskim parkingu mogą być dobrymi bezpieczne plamy. Na głównych dróg ekspresowych, należy przejść do wyznaczonego miejsca badania wypadków .
Artykuł napisany przez: