jaki kredyt lepszy gotowkowy czy samochodowy

jaki kredyt lepszy gotowkowy czy samochodowy

Akredytowane Szkoły dla ultradźwiękowe Techników w New Jersey

Choć nazywa się „Crossroads of the American Revolution”, New Jersey jest na wskroś nowoczesna. Stan oferuje jakość życia z dużą ilością rzeczy do zrobienia i miejsc do odwiedzenia, w tym słynnego Jersey Shore i klubów nocnych. System opieki zdrowotnej w New Jersey otrzymał narodową uznanie dla jego wysiłków w celu zapewnienia na pacjenta, integracyjne opieki.co warto zobaczyć w lizbonie Diagnostyka medyczna sonografi- sta znajdzie bardzo sprzyjającego środowiska edukacyjnego i pracy.

Ultrasound Technician Education w New Jersey

CAAHEP, premier agencji akredytacji, New Jersey uznaje siedem szkół akredytowanych USG zlokalizowanych w różnych miastach New Jersey. Certyfikat jest zdobyta przez szkolenie w szpitalu, instytucji edukacyjnej lub zawodowej lub w Siłach Zbrojnych. Zastępca stopień lub licencjat można zdobyć uczestnicząc program USG w college’u lub na uniwersytecie. Szkoły oferują ogólne stężenie ultrasonografia, która obejmuje położnictwa i ginekologii lub serca specjalizacji. Stan New Jersey obecnie nie wymaga licencji do wykonywania zabiegów ultradźwiękowych. Jako minimum, ważne jest, aby stać ARDMS certyfikowane udowodnić posiadanie niezbędnych umiejętności i wiedzy technologii ultradźwiękowej, które spełniają standardy uznawane na poziomie krajowym.

Kariera Perspektywy sonografi- sta w New Jersey

New Jersey Departament Pracy i Rozwoju Workforce (LWD) projektów nie będzie 2.650 Diagnostic Medical specjalista USG pozycji do roku 2020, znaczny wzrost 28,8 procent w porównaniu z figurą 2050 pozycji 2010. W Stanach Zjednoczonych Bureau of Labor Statistics Projekcja zatrudnienia 2,420 pozycji w maju 2012 roku, co wskazuje na doskonałe perspektywy zatrudnienia sonografi- sta w New Jersey. Statystyki wskazują, że są oczekiwane roczne 90 ofert pracy z dwóch trzecich ze względu na wzrost i jednej trzeciej z powodu wymiany.
Artykuł napisany przez: