jaki kredyt hipoteczny jest najkorzystniejszy

jaki kredyt hipoteczny jest najkorzystniejszy

7 sposobów Spot Scam Stypendialny

Jeśli jesteś studentem lub rodzicem ucznia, który ma zamiar udać się na studia, musisz być bardzo ostrożny, ponieważ jesteś na liście zacienionych partii ludowej.

Idziesz, aby uzyskać dużo ofert przez telefon i za pośrednictwem poczty w wyszukiwaniach stypendialnych lub informacją, że wygrałeś w konkursie lub stypendium ….. a większość z nich są oszustwa RAZEM.

Poważnie, jest to ogromny problem, który kosztuje rodziców ponad 100 milionów dolarów rocznie. I to jest właśnie to, co zostanie zgłoszone. Jestem pewien, że rzeczywista kwota jest o wiele wyższa.

Więc, pozwól mi powiedzieć, co trzeba uważać … nawiasem mówiąc, nie krępuj się przekazywać dalej, by któryś z twoich znajomych.

Po pierwsze, pozwól mi dać cel kogoś, kto będzie starać się oszustwa Ciebie. Jest to jedna z dwóch rzeczy:

1.To Ci płacić za coś, co nie zamierza pomóc i faktycznie jest całkowita strata pieniędzy

2.To dostać się do ujawnienia danych osobowych dla nich, aby mogli ukraść lub nadużywają swojej tożsamości.

Z powiedział, że oto co musisz uważać.

– Ktoś dzwoni ci powiedzieć, że uczeń zdobył nagrodę lub stypendium, a oni potrzebują tylko niektóre dane osobowe (takie jak numer konta bankowego lub karty kredytowej, numer), aby „proces” swoją nagrodę. Uzasadniony Stypendium nie będzie pobierać opłatę manipulacyjną ….. kiedykolwiek. Okres. Więc nie podając te informacje na zewnątrz.

– Ponadto, strzeżcie jakiegokolwiek stypendium, które trzeba zapłacić, aby wejść. Nawet jeśli opłata jest skromny, nie należy płacić. Wiele z rury betonowe i żelbetowe wipro nich to po prostu „loterii” …. co oznacza, że ??zbierają one mnóstwo pieniędzy od nieświadomych rodziców, a następnie przyzna jeden znak stypendium … tylko, żeby nie wpaść w kłopoty z prawem.

Technicznie rzecz biorąc, jest to legalne, ale nie trać czasu, nadal jest to oszustwo.
Artykuł napisany przez: biuro@airflow.pl